Zümrüt Otomotiv Hakkınızda.


1991 yılında ANKARA da kurulmuş olup faaliyetlerini 1993 yılından itibaren BURSA DA devam ettirmektedir.Başarılı grafiği sayesinde bugün özel otomobil ithalatçıları arasında çok önemli bir yere sahiptir.

Bu sektörde çok kısa bir zaman içinde önce Bursa da söz sahibi olmuş daha sonra Bölgede ve Türkiye genelinde de adından söz ettirir duruma gelmesi başarılarının bir kanıtı olmuştur.

Şirketin ithal ettiği başlıca markalar BMW, Mercedes,Kia,Porsche, Land Rover olup, Amerikan Chevrolet-Infinity Lincoln-Cadillac gibi otomobillerinde isteğe özel sipariş olarak ithalatını da yapmaktadır. ZÜMRÜT OTOMOTİV için hız, güven, bilgi ve disiplin başlıca prensipler olup , müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir.

Şirket sektörde kurduğu uzun ilişkiler sayesinde müşteriyi satış sonrası ek aksesuarlarda da özel indirim uygular. ZÜMRÜT OTOMOTİV , ithal ettiği otomobilleri büyük araştırmalar sonucu seçer ve Türkiye koşullarına uygun olan aksesuarları, renk ve döşemeleri içeren otomobilleri fabrikaya özel sipariş vererek ithal eder.

Şirket aynı zamanda müşterinin isteği üzerine arzu edilen otomobili fabrikaya sipariş verip , aracı birebir müşterinin istediği aksesuarlar ile birlikte ithal edebilir. İthal edilen araçlar Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ,gibi ülkelere ihraç edilen 1.sınıf araç kategorisindedir.

ZÜMRÜT OTOMOTİV 16 senelik bilgi, birikim ve tecrübe sonucu elde ettiği yeri koruyup daha ileri gitmek için iş disiplininden vazgeçmeyip , yaratıcılığı ve hedefleri ile ilerleyen zamanda sektörde çok daha önemli bir yere sizin desteğinizle sahip olacaktır.